Develogic

X

Surfland Deweloper System zmienia nazwę.

Miło nam Państwa poinformować, że wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy nadszedł czas, by dokonać zmian także w kwestii wizerunkowej.

przejdź na develogic.pl ->

SDS

Develogic

CRM Deweloper

 
CRM Deweloper to zestaw zaawansowanych narzędzi przeznaczonych do kompleksowej obsługi procesu sprzedaży lokali i domów budowanych przez firmy deweloperskie, ułatwiający gromadzenie i przetwarzanie danych oraz tworzenie dokumentów koniecznych przy obsłudze klienta.
 

Aplikacja pozwala na monitorowanie: działań marketingowych, kontaktów z klientami, rezerwacji, umów z harmonogramami płatności i monitorowanie terminowości wpłat, a także na prowadzenie rozliczeń i wystawianie faktur. Dodatkowo poszerzona jest o funkcje monitoringu usterek w przekazywanych lokalach, kancelarię i funkcję generowania korespondencji seryjnej (papierowej i e-mailowej), obsługę poczty wychodzącej e-mail, eksport danych na firmowe strony www. Aplikacja posiada szereg predefiniowanych zestawień i raportów, jak również pozwala na ich indywidualne definiowanie przez użytkowników. Obszerny panel konfiguracyjny pozwala na dostosowanie do potrzeb i wymagań każdej firmy deweloperskiej.

Integracja zewnętrzna

CRM Deweloper współpracuje z szeregiem aplikacji zewnętrznych, pozwalając tym samym na automatyzację przesyłania danych pomiędzy nimi oraz usprawniając prace firmy. Integracja z programami Word, Excel i Outlook ułatwia proces generowania dokumentów dzięki: zastosowaniu mechanizmu szablonów, możliwości dowolnego definiowania wyglądu raportów, automatycznego zapisywania danych dotyczących nowych kontaktów, terminów oraz wiadomości e-mail. Aplikacja została również wyposażona w mechanizm integracji z programami finansowo-księgowymi w zakresie importu wpłat oraz eksportu faktur. W celu dalszego uproszczenia procesu rozliczania wpłat i wystawiania faktur aplikacja CRM zawiera mechanizm „uczenia się” numerów księgowych kontrahentów. Dodatkowym elementem integracji z programami finansowo-księgowymi jest możliwość synchronizacji kartotek kontrahentów pomiędzy aplikacją CRM a F-K.

Do chwili obecnej CRM Deweloper został zintegrowany z programami księgowymi takich firm jak: Microsoft (Ms NAVISION), SAGE Symfonia (Symfonia Premium, Symfonia Forte), Comarch (CDN Optima, CDN XL), RAKS (RaksSQL), Comped (Bonus) jak i programami mniej znanymi (FiK, FERRODO, Probit). Mechanizm integracji umożliwia także wymianę danych ze stroną WWW. Pozwala na cykliczne wysyłanie na stronę internetową kompletu informacji na temat oferty dewelopera, zawierającej opis: firmy, realizowanych inwestycji, budynków i lokali, umożliwiając w ten sposób automatyczną aktualizację oferty dewelopera na firmowej stronie WWW, jak i portalach ogłoszeniowych pośredniczących w sprzedaży mieszkań. Zakres eksportowanych danych oraz ich format jest konfigurowalny z poziomu aplikacji.

Integracja wewnętrzna

Oprócz integracji z systemami innych producentów, aplikacja CRM Deweloper została zintegrowana z pozostałymi produktami systemu ERP2 Deweloper:

 

Newsletter

E-mail:
 
Cancel

ContentManager

- z WorkFlow Deweloper- na zasadzie inicjowania, modyfikowania oraz odczytywania stanu procesów, umożliwiając ich elastyczne definiowanie w zakresie akceptacji zmian aranżacyjnych mieszkań, zatwierdzania korekt do umów, dokumentów umów i aneksów, czy obsługi zgłoszonych usterek w okresie rękojmi/gwarancji.

ContentManager

- z Project Deweloper oraz z Business Intelligence Deweloper – w zakresie dostępności danych wprowadzonych do CRM Deweloper, co pozwala na wszechstronne analizowanie i raportowanie procesu sprzedaży oraz zestawianie ich ze stroną kosztową działalności firmy deweloperskiej.

Najważniejsze funkcje i moduły:

 

Funkcje podstawowe:

Klient - program zarządzający informacjami o klientach, kontrahentach, produktach oraz statystykach w zakresie m.in.:

- Danych osobowych
- Danych teleadresowych
- Wykazów umów, klientów, lokali,
- Wykresów dynamiki sprzedaży

 

Sprzedaż – moduł pozwalający na gromadzenie i przetwarzanie danych sprzedażowych oraz generowanie dokumentów.

Funkcje Sprzedaży:
- Ewidencja lokali/budynków/inwestycji;
- Tworzenie oraz korzystanie z gotowych szablonów umów i dokumentów;
- Zawieranie umów;
- Rozliczenia wpłat;
- Generowanie i analiza statystyk;
- Rezerwacja lokali.

 

Sekretariat – moduł organizujący i usprawniający pracę biura w zakresie m.in.:
- Ewidencji korespondencji;
- Korespondencji seryjnej;
- Rejestracji korespondencji wychodzącej i przychodzącej;
- Dekretowania dokumentów;
- Drukowania kopert.

 

Spółki Celowe – moduł umożliwiający obsługę sprzedaży i rozliczeń lokali przez wiele spółek celowych.

Reminder – funkcja przypominania o upływających terminach wybranych zdarzeń: kontakty z klientami, rezerwacje, akceptacje korekt, niezafakturowane wpłaty itp.

Moduły dodatkowe:

Faktury Deweloper – to nieskomplikowany moduł niezbędny w procesie sprzedaży, dzięki któremu możliwe będzie m.in.: - Wystawianie i ewidencjonowanie faktur; - Generowanie korekt; - Tworzenie rejestru faktur VAT; - Eksport faktur VAT do programów F-K.

 

Integrator CRM Deweloper ze stroną www ( Mini Mieszkanko ) – automatyczna aktualizacja danych pobieranych z CRM Deweloper na firmową stronę www, możliwość współpracy z zewnętrznym serwisem nieruchomości (deweloperskim) prezentującym ogłoszenia z rynku pierwotnego.

 

Moduł Serwis - Zarządzanie usterkami poprzez: rejestrację usterek, wykonawców, gwarantów oraz raportowanie i kontrola.

 

Obsługa aranżacji wnętrz i korekt wyposażenia – ewidencjonowanie i rozliczanie: prac dodatkowych zleconych przez klienta, promocji, indywidualnych aranżacji mieszkań itp.

 

Ankieter – program stanowiący niezwykle przydatne narzędzie w pracy z klientem, pozwalający na: - tworzenie i przeprowadzanie badań ankietowych; - zestawianie wyników.

 

Mieszkanko.Info NOWOŚĆ - wspomaga sprzedaż mieszkań za pomocą automatycznego zamieszczania oraz aktualizacji oferty dewelopera w Internecie. Jest to autorskie rozwiązanie informatyczne proponowane przez Surfland Deweloper System, które opiera się na bezpośredniej współpracy z branżowymi portalami ogłoszeniowymi i umożliwia automatyczny eksport danych z Państwa bazy znajdującej się w aplikacji CRM Deweloper do portali obsługiwanych m.in. przez Trader.com ( a w tym: Domiporta.pl, Wp.pl, Onet.pl, Interia.pl, Gazetadom.pl, Money.pl), Zumi.pl, Gratka.pl.
Rozwiązanie to zapewnia m.in.:

 • Gwarancję aktualności danych bez konieczności ich ręcznej aktualizacji,
 • Zwiększenie sprawności handlowej dzięki zawsze aktualnej ofercie,
 • Dotarcie ze swoją ofertą do znaczącego grona klientów korzystających z Internetu.

Korzyści z wdrożenia CRM Deweloper:

 • Zwiększenie sprawności handlowej firmy;
 • Wzrost sprzedaży;
 • Większa efektywność pracy;
 • Sprawniejsza organizacja pracy we wszystkich działach firmy;
 • Oszczędność czasu i nakładów finansowych;
 • Lepsza kontrola pracy działu handlowego;
 • Poprawa zadowolenia Klientów;
 • Bardziej efektywne działania z zakresu promocji i reklamy.

 

Zobacz folder CRM Deweloper