Develogic

X

Surfland Deweloper System zmienia nazwę.

Miło nam Państwa poinformować, że wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy nadszedł czas, by dokonać zmian także w kwestii wizerunkowej.

przejdź na develogic.pl ->

SDS

Develogic

Wdrożenia i serwis

Wraz z zakupem licencji na produkty firmy Surfland Deweloper System do dyspozycji naszych Klientów oddany zostaje zespół konsultantów, których zadaniem jest przeprowadzenie wdrożenia aplikacji oraz kompleksowe przeszkolenie pracowników firmy deweloperskiej w jej użytkowaniu.
 

Wdrożenie

Surfland Deweloper System prowadzi projekty zgodnie ze zmodyfikowaną metodyką Prince2. W związku z tym przed wykonaniem prac wdrożeniowych w firmie zamawiającej wdrożenie jest każdorazowo przeprowadzona szczegółowa analiza tak, aby zapewnić wykonanie projektu zgodnie z harmonogramem i warunkami umowy. Jest ona przeprowadzana m.in. w formie ankiety wysyłanej przed rozpoczęciem procesu wdrożenia programu.


Ankieta przedwdrożeniowa służy pozyskaniu niezbędnych informacji dotyczących m.in.:

  1. sprzętu komputerowego i oprogramowania wykorzystywanego w firmie,
  2. zdefiniowania szablonów umów oraz naliczania waloryzacji i indeksacji,
  3. określenia zasad współpracy z systemami zewnętrznymi (np. FK),
  4. formatu oznaczenia budowlanego lokali.

Rzetelne przeprowadzenie ankiety przedwdrożeniowej stanowi gwarancję dla Klienta, że wdrożona aplikacja będzie idealnie dopasowana do potrzeb firmy oraz znacząco usprawni procesy zachodzące w przedsiębiorstwie.
Szczegółowe informacje związane z analizą przedwdrożeniową udzielane są po zaakceptowaniu oferty handlowej.

Serwis

Naszym Klientom proponujemy opiekę serwisową wdrożonego systemu. W ramach usługi serwisowej firmy mają możliwość skorzystania z:

  1. stałej telefonicznej opieki konsultanta – od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00–17:00,
  2. 2 bezpłatnych godzin serwisowych w miesiącu (6 godzin w skali kwartału) – do wykorzystania na prace związane z aktualnymi potrzebami, obsługą oprogramowania Surfland Deweloper System, np. sprawdzenie poprawności działania systemu, wykonanie niewielkich modyfikacji dopasowujących go do nowych potrzeb, dodatkowe szkolenia pracowników z obsługi programu.

Aktualizacja

Opłata przeznaczona na rozwój oprogramowania. Korzystającym z niej użytkownikom gwarantowany jest dostęp do aktualizacji zakupionych aplikacji, pojawiających się na bieżąco, średnio raz na miesiąc.

Sugestie do rozwoju aplikacji przyjmowane są zarówno przez naszych konsultantów podczas bezpośrednich spotkań, jak również za pomocą Modułu Opiniującego. Jest on dostępny w każdej aplikacji firmy Surfland Deweloper System w menu „Pomoc”. Opinie zgłoszone za jego pośrednictwem, w odróżnieniu od zgłoszeń telefonicznych, objęte są gwarancją automatycznej rejestracji oraz terminowego wykonania. Dodatkowo, skorzystanie z funkcji Modułu Opiniującego daje możliwość stałego śledzenia postępu prac prowadzonych przez pracowników naszej firmy nad realizacją poszczególnych zgłoszeń.