Develogic

X

Surfland Deweloper System zmienia nazwę.

Miło nam Państwa poinformować, że wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy nadszedł czas, by dokonać zmian także w kwestii wizerunkowej.

przejdź na develogic.pl ->

SDS

Develogic

Business Intelligence Deweloper

Business Intelligence Deweloper to narzędzie do planowania i analizowania procesów biznesowych poprzez przekształcanie danych w aktualne informacje i raporty. Business Intelligence Deweloper pozwala zestawiać plany działalności i monitorować odchylenia, wspierając w ten sposób wydajnie procesy zarządzania, co ma bezpośrednie przełożenie na wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa.

 

Funkcjonalność

Aplikacja Business Intelligence Deweloper pozwala na elastyczne i proste planowanie i analizowanie procesów biznesowych poprzez przekształcanie danych wejściowych z różnych systemów w aktualne informacje i raporty. Business Intelligence Deweloper umożliwia zestawiać plany działalności i monitorować odchylenia, wspierając w ten sposób wydajnie procesy zarządzania.

Dzięki kokpitowi z raportami (Business Monitor) będziecie mogli Państwo analizować swój obszar biznesu od ogółu do szczegółu (drill down).

Jeżeli wskaźniki (KPI’s), przekroczą zadeklarowane przez użytkownika wartości krytyczne, system natychmiast o tym poinformuje. Wizualizacja raportów pozwoli na szybką analizę i wgłębianie się w tylko te informacje, które wymagają korekty lub działań ze strony użytkownika. Użytkownik może sam definiować własne pulpity wskaźników, ustalać kryteria.

System posiada funkcjonalność automatycznego informowania poprzez email, sms, portal o przekroczeniu wskaźników.

Dzięki Ibuilder Reports Designer użytkownik ma możliwość samodzielnie, bez jakiejkolwiek wiedzy programistycznej zmienić i edytować raport, wykres czy wskaźniki efektywności (KPI). Dzięki takiemu podejściu zatrudnianie firm IT nie jest konieczne do budowania raportów.

Dostęp do kokpitów jest możliwy z dowolnego miejsca poprzez komputer, tablet czy telefon komórkowy z dostępem do Internetu.

 

Newsletter

E-mail:
 
Cancel